Logo Moss Logistics

tel: +420 519 305 511

O společnosti


Firma MOSS logistics s.r.o. vznikla v říjnu 2009 sloučením firem MOSS-spedition, s.r.o. a MOSS plus s.r.o., jejichž začátek sahá až do roku 1995.  Od začátků podnikání  je naším záměrem zajišťovat kompletní logistický servis a přepravu materiálu pro výrobní a obchodní společnosti v našem regionu. V současné době disponujeme téměř 300 nákladními vozy různých kategorií a šesti soupravami pro přepravu nadměrných nákladů.

V lednu 2006 jsme se přestěhovali do nově postaveného logistického areálu při výjezdu z Hustopečí na Břeclav. Tento terminál vznikl na základě nárůstu požadavků zákazníků na zefektivnění a zkvalitnění dopravy a skladování zboží. V roce 2007 jsme rozšířili náš vozový park o velkoobjemové tandemové soupravy Volvo a pružně s požadavky našich smluvních partnerů plánujeme další obnovu a rozšiřování vozového parku. V roce 2009 jsme otevřeli další logistické centrum v Kuřimi s orientací na skladování komponentů pro automobilový průmysl. Další pobočka v Trutnově se zaměřením na mezinárodní a vnitrostátní dopravu se rozjela v dubnu 2010. Díky pobočkové síti se rozvíjíme i nadále – od roku 2015 funguje nová pobočka v Jihlavě a od roku 2017 přepravujeme zboží a materiál i z Hranic na Přerovsku.

 

 

 

poptavka.png, 4,4kB

Pracovní příležitost

Stojíme o svědomité a nadšené zájemce o práci v různých oblastech, kteří se orientují v dopravě a logistice. Napište nám!

kariera@mosslogistics.cz

 

 

fotogalerie