Logo Moss Logistics

tel: +420 519 305 511

Pro nábor řidičů nákladních vozidel si MOSS logistics vybral Better marketing


Hustopeče 2. prosinec 2016 – Agentura Better marketing pomůže dopravně logistické společnosti MOSS logistics získat nové řidiče nákladních aut.

Spolupráce bude zahrnovat vytvoření dvou mikrostránek: jedna bude cílit na mladé řidiče – nováčky, druhá bude promlouvat ke zkušeným řidičům – harcovníkům. 
 
„Po úvodních rozhovorech s řidiči MOSS logistics začínáme v těchto dnech pracovat na kreativě, která využije chytlavý story-telling a chce rovněž stavět na vyvracení mýtů o profesi řidiče,“ přibližuje projektový manažer Better marketingu Štěpán Kysilka. Agentura kompletně připraví mikrostránky včetně copywritingu, webdesignu, kódování a webové analytiky.
 
Kampaň se rozjede v únoru 2017. „Vedle získání nových řidičů si od ní slibujeme i zvýšení brand awareness a zlepšení renomé řidičské profese. Chceme, aby řidiči byli na svou práci v MOSSu hrdí,“ uvádí specialistka komunikace MOSS logistics Eva Ondrůjová.
 

Kontakt pro média:

 

Eva Ondrůjová

Lenka Tkáčová

Specialistka komunikace

Copywriter, public relations

MOSS logistics, s.r.o.

Better Marketing, s. r. o.

+420 777 471 158

+420 734 318 692

eva.ondrujova@mosslogistics.cz

tkacova@better.cz

www.mosslogistics.cz

www.better-marketing.cz

 
 
Poznámka pro editory:
 
Firma MOSS logistics s.r.o. je specialistou v oblasti přepravy, logistiky a skladování. Orientujeme se převážně na mezinárodní přepravu zboží vlastními vozidly a na doplňkové zprostředkování vnitrostátní i mezinárodní přepravy. Naše vozy vyjíždějí zejména do Německa, Francie a států Beneluxu nebo severní a jižní Evropy. MOSS logistics zaměstnává v Hustopečích, Trutnově a Jihlavě přes 450 lidí a obrat firmy v roce 2015 činil 862 milionů korun. V lednu 2017 otevře MOSS logistics novou pobočku v Hranicích.
 
Better Marketing: Bigger picture v digitálním světě
Počtem specialistů a objemem spravovaného budgetu se Better Marketing řadí mezi největší digitální agentury v ČR. Agentura se zabývá komplexním online marketingem od správy PPC po kreativní strategie značek. Založil ji Martin Kupka v roce 2005. 
 
Tisková zpráva ke stažení zde.
 
poptavka.png, 4,4kB

Pracovní příležitost

Stojíme o svědomité a nadšené zájemce o práci v různých oblastech, kteří se orientují v dopravě a logistice.

kariera@mosslogistics.cz