Logo Moss Logistics

tel: +420 519 305 511

Skladování a logistika


V lednu 2006 jsme otevřeli nové logistické centrum v Hustopečích. V současné době zde disponujeme skladovací kapacitou 21 000 europalet. Máme také k dispozici skladovací halu bez regálového systému, umožňující skladovat i zboží větších rozměrů. Sklady jsou vybaveny novými vysokozdvižnými vozíky, retraky a v případě požadavku zajistíme též jeřáb.

V březnu 2009 jsme zahájili skladování komponentů pro automobilový průmysl v Kuřimi u Brna, kde disponujeme skladem pro 4500 palet.

Skladování je podpořeno moderním software pro vedení stavu zásob a plánováním systémových rozvozů. Provádíme částečné vyskladňování a kompletaci objednávek, balení dle požadavku zákazníka, operace s čárovými kody a etiketáž.

Zabýváme se zejména skladováním zboží pro naše smluvní partnery – velkou a významnou oblast tvoří logistika domácích spotřebičů, technologické vybavení výrobních závodů, obalová technika a materiál pro výrobní závody.

poptavka.png, 4,4kB

Pracovní příležitost

Stojíme o svědomité a nadšené zájemce o práci v různých oblastech, kteří se orientují v dopravě a logistice. Napište nám!

kariera@mosslogistics.cz

 

 

fotogalerie

Skladování zboží Skladování zboží