Řidič
mezinárodní dopravy

 

Řidič mezinárodní dopravy Hustopeče

menší auto, tzn. Iveco Eurocargo s vlekem, lehkotonážní souprava

nebo

kamion, tandemová souprava

 • Vlastníš řidičák C/C+E a profesák a jsi připravený na cesty po Evropě?
 • Přivítáme zkušené šofce i nováčky, které zaučíme ve dvojce se zkušeným kolegou
 • Jezdil bys vnitro a hlavně zahraniční export/import (ne turnusy)
 • Z MOSSu nejčastěji vyrážíme do západní a jižní Evropy (hlavně Francie, Německo, Itálie, Benelux)

CO ti NABÍZÍme

 • Máme auta zn. Volvo, Iveco (průměrné stáří 3 roky)
 • Používáme hlavně plachtové návěsy – kamiony, soupravy, carga
 • Vše je na domluvě, dispečeři se po řidičích „nevozí“, vládne tu pohodová atmosféra
 • Máme vlastní servis a výjezdní vozidlo s mechaniky, když je potřeba
 • Smlouvy se servisy po celé Evropě
 • Příspěvek na penzijko až 1500 Kč/měsíc
 • Masáže a posilovna pro řidiče zdarma na každé pobočce
 • 25 dní dovolené

NEMÁŠ ŘIDIČÁK NA NÁKLAĎÁK?

Máme různé možnosti financování řidičáku a dalších povinných dokladů pro ty, kdo nemají potřebná oprávnění. Snažíme se vyjít vstříc všem – zavolej nebo napiš, probereme tvoji situaci a navrhneme ti řešení. Chceš znát detaily? Zajdi k nám na kafe, napiš na kariera@mosslogistics.cz nebo zavolej  Renče Janoškové na 602 725 926.

 

Chceš se stát mossákem?

NAPIŠ NÁM

 

Další volné pozice

Proč právě MOSS?

Každý má otevřené dveře

Je jedno, na jaké jsi pozici. Se všemi jednáme fér – a i ty můžeš kdykoliv přijít, když máš super nápad nebo naopak nějaké trable. Vždycky se ti budeme věnovat.

Po práci legraci

I když je nás skoro 400, jsme družní Moraváci a umíme po práci relaxovat. Pořádáme firemní grilovačky, rodinné odpoledne i vánoční večírek. Popovídat si nad sklenkou dobrého vína je podle nás lepší než deset porad a brainstormingů.

Jsme tu už 25 let – a nic nás nerozhází

Za 25 let od našeho založení už jsme zažili všelicos, takže nás jen tak něco nepoloží. A za celou tu dobu se ani jednou nestalo, že by se zpozdily výplaty.

Benefity pro MOSSáky

Příspěvek na penzijko můžeš mít až 1500 Kč. V MOSSu ti zajistíme i výhodný telefonní a datový tarif pro tebe a tvou rodinu. Těšit se můžeš taky na masáže, posilovnu a další benefity.

Nenecháme tě v tom

Člověk nikdy neví, co ho potká, ale v MOSSu nejsi na nic sám. V těžké životní situaci vždy kolegům pomůžeme.

Dobří MOSSáci se vracejí

Občas se někdo z nás rozhodne posunout v životě dál – to je normální. MOSSáci se ale často vracejí, protože zjišťují, že na málokoho se dá spolehnout jako na nás.

Příběhy našich lidí

Jaká je práce v MOSSu

MOSS začínal na zelené louce s pár auty, a dnes jich máme skoro 300. Jsem hrdý na to, že jsem k rozvoji firmy přispěl. Je to hodně dobrý pocit a moc si toho vážím.

V MOSSu jsem začínal jako řidič, jezdil jsem po celé Evropě snad na všech typech aut, co ve firmě byla. Nejraději ovšem Švédsko a Anglii, to byly moje oblíbené destinace. Po čase, když se naskytla šance, jsem sám došel za vedením, že bych chtěl dělat dispečera. Řízení mi v začátcích na dispečinku opravdu pomohlo: znal jsem trasy a věděl tak, za jak dlouho kde můžu být. Lépe jsem si taky třeba představil rozložení nákladu na auto, právě proto, že jsem roky jezdil.
Dneska plánuju cesty řidičům menších lehkých aut, komunikuju se zákazníky. Člověk musí být pořád ve střehu, protože každá přeprava je jiná. Ale i když je to náročná práce, díky téměř 13letým zkušenostem už řeším věci s rozmyslem a nadhledem. Za ty roky vidím, kam se firma posunula. Odpočinout si chodím s prutem k rybníku – rybaření je moje velké hobby.

Karel Hovězák Karel Hovězák
exportní dispečer, Hustopeče
Zobrazit všechny příběhy