Skladník
Kuřim

 

SKLADNÍK

Hledáme do MOSSu v Kuřimi skladníka, který se nezalekne zátěže nebo práce s manipulační technikou. Vhodné i pro absolventy, vše naučíme. Práce buď na hlavní pracovní poměr nebo je možné i brigádně. Nástup ihned nebo po dohodě.

Náplň práce

  • nakládka, vykládka kamionů
  • vychystávání zboží
  • obsluha manipulační techniky

Nabízíme

  • práce na směny (12h)
  • přátelský kolektiv, kde si všichni tykáme
  • potřebná školení ti zajistíme (VZV)
  • stravenkový paušál
  • každé 3 měsíce zdarma masáže
  • dovolená 25 dnů
  • možnost získat VZV oprávnění

.. a je toho víc …

Chceš se stát MOSSákem? Pošli nám životopis nebo se za námi zastav na kafe, kde to spolu v klidu probereme.
Renáta Janošková, personalistka
renata.janoskova@mosslogistics.cz
tel.: 602 725 926
 

Další volné pozice

Proč právě MOSS?

Každý má otevřené dveře

Je jedno, na jaké jsi pozici. Se všemi jednáme fér – a i ty můžeš kdykoliv přijít, když máš super nápad nebo naopak nějaké trable. Vždycky se ti budeme věnovat.

Po práci legraci

I když je nás skoro 500, jsme družní Moraváci a umíme po práci relaxovat. Pořádáme firemní grilovačky, fotbalový turnaj i vánoční večírek. Popovídat si nad sklenkou dobrého vína je podle nás lepší než deset porad a brainstormingů.

Jsme tu už 25 let – a nic nás nerozhází

Za 25 let od našeho založení už jsme zažili všelicos, takže nás jen tak něco nepoloží. A za celou tu dobu se ani jednou nestalo, že by se zpozdily výplaty.

Benefity pro MOSSáky

V MOSSu ti zajistíme výhodný telefonní a datový tarif pro tebe a tvou rodinu. Těšit se můžeš taky na masáže, posilovnu a další benefity.

Nenecháme tě v tom

Člověk nikdy neví, co ho potká, ale v MOSSu nejsi na nic sám. V těžké životní situaci vždy kolegům pomůžeme.

Dobří MOSSáci se vracejí

Občas se někdo z nás rozhodne posunout v životě dál – to je normální. MOSSáci se ale často vracejí, protože zjišťují, že na málokoho se dá spolehnout jako na nás.

Příběhy našich lidí

Jaká je práce v MOSSu

Jsem zodpovědný za skladování skupině zákazníků, hlídáme a optimalizujeme zásoby, balíme zboží na palety, zaškoluju nové kolegy. Mám kolem sebe rád prostor, nedokázal bych sedět v kanceláři, proto mě tahle práce baví.

Jsem vyučený truhlář, ale truhlařinu jsem dělal jen krátce, hned po škole jsem na doporučení kamaráda začal pracovat v MOSSu. V mossáckých skladech už kroutím 15. rok. Zpočátku jsem pracoval jako skladník, měli jsme jen dva vozíky, všechno tahali ručně, evidence skladových zásob se dělala v excelu. Dnes jsme díky novým technologiím jinde, máme k dispozici dostatek skladové techniky a práce je jednodušší.

Michal Sopoušek Michal Sopoušek
vedoucí skupiny skladu
Zobrazit všechny příběhy