Fotbal nám
spláchla bouřka

 
Fotbalový MOSS CUP 2019

Fotbalový turnaj MOSS CUP, který každoročně pořádáme pro zaměstnance, ještě nikdy nevyplavil déšť. Až letos. Tradičně jsme pro zaměstnance MOSSu nachystali firemní gril, fotbalové hřiště ve Starovičkách ozdobili vlajkami, rozevřeli firemní slunečníky, zapojili pivo a malinovku a nachystali koláčky. Kolem poledne se nafoukl skákací hrad pro děti, svůj stánek rozbalili zmrzlináři a naleštili jsme připravený tahač VOLVO, aby se i děti mohly podívat, v čem tatínek třeba jezdí. Své modely trucků připravil na ukázku Ivan Trávníček a párky do rohlíků už se taky hřály.

Dvě hodiny po poledni zazněl dlouhý hvizd rozhodčího Romana Vejvančického, který zahájil první utkání mezi týmy skladu a hostujících Fitness Freedom. Hosté z bušírny mimochodem přijeli v takovém počtu, že nakonec postavili týmy dva.

Hrálo se s nasazením, ale hlavně na žízeň, stylem 5+1 na 2 x 15 minut. I přesto jsme stihli odehrát jen dvě kompletní utkání, během třetího museli hráči utéct pod střechu. Letní deštík se proměnil v pořádnou průtrž, a zaplavil hřiště tak, že už se na něm kopat nedalo. Historicky poprvé jsme se tedy uchýlili k náhradnímu řešení, které bylo spravedlivé pro všechny. Pořadí vylosovali zástupci jednotlivých týmů. Matesa si vytáhli takto:

  1. Fitness Freedom 1
  2. Sklad
  3. DispoServis
  4. Fitness Freedom 2

Díky všem, kdo jste přišli a stihli se občerstvit, všem, kdo jste fandili i všem hráčům. Děkujeme Shell za dárky pro děti, Igráčkové i fára udělaly dětem velkou radost! Na nějaké další z mossáckých akcí pak na viděnou, nejblíž je grilovačka v Hranicích 3. 8. 2019.