Reference

 

NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM PRVNÍ POSLEDNÍ

Ceníme si dlouholeté spolupráce s našimi zákazníky, kterým vycházíme maximálně vstříc. Vhodný a ekonomický způsob dopravy nebo skladování najdeme i pro vás.

Naši zákazníci a dodavatelé

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řekli o nás

i-domacipotreby.cz / Perlacasa s.r.o.

Naše spolupráce s MOSSem začínala na 350 paletách. Během dvou let jsme pak do mossáckého skladu přesunuli všechny naše skladové zásoby.

Dříve jsme si kompletní logistiku, jak velkoobchodní distribuce, tak i našeho eshopu, zajišťovali sami. Jak firma rostla, poohlíželi jsme se po někom, kdo nám s tím pomůže. Zabíralo nám to stále více času, energie a naší kapacity. Naše spolupráce s MOSSem začínala na 350 paletách. Dnes se nám MOSS stará o vše – skladování, kompletace objednávek, balení, expedice. Uvolnilo nám to ruce natolik, že se plně můžeme soustředit na rozvoj firmy a víme, že logistiku za nás řeší náš spolehlivý partner.

Jiří MičkaJiří Mička
jednatel společnosti

Westfalia Metal s.r.o.

Oceňujeme zejména velmi dobrou komunikaci a flexibilitu hustopečského dispečinku, u řidičů dodržování termínů a vykládkových oken.

MOSS logistics pro nás už několik let zajišťuje přepravy automotive komponentů do Německa a dalších zemí Evropy.

Mgr. Igor HrádekMgr. Igor Hrádek
Manažer nákupu

Agrotec

Firmě jsme již dodali desítky dodávek, nákladních vozidel Iveco a osobních aut Škoda. Naše zemědělská divize využívá MOSS jako dopravce pro přepravu traktorů a další zemědělské techniky.

Areál MOSSu v Hustopečích také každoročně v červnu zaplníme závodními auty a slouží jako zázemí pro závodní týmy během Rally Hustopeče. Tím, že se naše spolupráce v průběhu let tolik rozvětvila, dá se říci, že se naše obchodní vztahy proměnily v mnoha případech na vztahy přátelské.

Martin Rada Martin Rada
Předseda představenstva

BEKO Česká republika

MOSS logistics je naším logistickým partnerem od roku 2009.

Za dobu naší spolupráce neustále roste objem skladovaného zboží a inventurní výsledky jsou velmi dobré. MOSS také vlastními vozidly zajišťuje rozvoz elektro zboží a spotřebičů BEKO na prodejny v ČR.

Lenka BuršíkováLenka Buršíková
manažerka logistiky

KASPER KOVO, Trutnov

Kolem 80 % našich výrobků z plechu, oceli a hliníku směřuje do zahraničí, proto pro export potřebujeme spolehlivého dopravce.

Kamiony trutnovské pobočky MOSS logistics směřují s našimi komponenty z výroby i s kompletními stroji zejména do Švédska, Německa či Itálie.

Vladimír ZálišVladimír Záliš
vedoucí prodeje

OTIS Břeclav

S MOSS logistics nás pojí dlouholetá spolupráce a nadstandardní vztahy. Víme, že se na služby tohoto dopravce můžeme spolehnout.

Jako největší výrobce eskalátorů na světě potřebujeme mít jistotu, že naše výrobky dorazí na místo nepoškozené a včas. Prvky z výroby ihned nakládáme jeřábem na kamiony MOSSu, a ty je přepravují po celé Evropě, nejčastěji do Francie. Na místě vykládky zpravidla již čekají montážní týmy, které eskalátory ihned v budovách, nákupních centrech nebo kinech montují.

Radek KadlecRadek Kadlec
generální ředitel

Aspire Sports

Kapacita mossáckého skladu je dostačující, komunikace s naším zákaznickým servisem výborná, chceme-li zboží přesunout, pracovníci skladu je balí a expedují obratem.

Sportovní obuv New Balance a Merrell jsme začali skladovat v MOSS logistics Hustopeče v létě 2016. Po celou dobu naší spolupráce nám MOSS vychází maximálně vstříc ve všech našich požadavcích – kapacita skladu je dostačující, komunikace s naším zákaznickým servisem výborná, chceme-li zboží přesunout, pracovníci skladu je balí a expedují obratem.

Igor DoležalIgor Doležal
výkonný ředitel

Kongsberg Precision Cutting Systems

MOSS je naším spolehlivým partnerem jak v otázce včasného doručení, zacházení s technologicky citlivým zbožím, tak i ve schopnosti zareagovat na naše urgentní požadavky.

Kongsberg je světovým dodavatelem integrovaných řešení pro obalový průmysl, sign and display, komerční tisk a vydavatelství. Z hlediska technické náročnosti instalace řezacích stolů, které jsou specializací brněnské pobočky Kongsberg, plánujeme dodávky našim evropským zákazníkům s přesností na hodiny. V Hustopečích využíváme i možnost skladování našich výrobků atypických rozměrů.

Jan JelínekJan Jelínek
manažer logistiky

NKT

Naše dřevěné cívky jsou těžké - vyžadují zvláštní zabezpečení, včetně uchycení do podlahy návěsu. V MOSSu jsme se vždy bez problémů domluvili a vše funguje.

Jsme globální výrobci kabelových systémů pro energetiku a náš výrobní závod ve Velkém Meziříčí spolupracuje s jihlavskou pobočkou MOSSu. V této dopravní firmě jsme našli spolehlivého partnera pro přepravu našich výrobků zejména do Francie a Německa – mossácké kamiony k nám zajíždějí stále častěji.

Frederic LouisFrederic Louis
Manažer dopravy

Volvo Trucks Brno

Za posledních osm let jsme MOSSu dodali už více než 140 tahačů Volvo, které také pravidelně servisujeme.

Jednání o nákupech nových tahačů, jejich konfiguraci nebo termínech má s MOSSem vždy hladký průběh. Zcela bezproblémová je i spolupráce při organizaci servisních prohlídek, které pro MOSS zajišťujeme. Vždy se dokážeme na všem velice rychle domluvit ke spokojenosti obou stran, nikde nic nedrhne.

Petr PospíchalPetr Pospíchal
obchodní zástupce
PředchozíDalší
 
 

Zařídíme vše
(nejen) z bodu A do bodu B

Naše práce nekončí převezením vašeho zboží. Postaráme se o skladování, evidenci zásob, distribuci do prodejen i potřebné formality na cestách.

Poj(e)ďte do toho s námi