Reference

 

NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM PRVNÍ POSLEDNÍ

Ceníme si dlouholeté spolupráce s našimi zákazníky, kterým vycházíme maximálně vstříc. Vhodný a ekonomický způsob dopravy nebo skladování najdeme i pro vás.

Naši zákazníci a dodavatelé

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řekli o nás

Westfalia Metal s.r.o.

Oceňujeme zejména velmi dobrou komunikaci a flexibilitu hustopečského dispečinku, u řidičů dodržování termínů a vykládkových oken.

MOSS logistics pro nás už několik let zajišťuje přepravy automotive komponentů do Německa a dalších zemí Evropy.

Mgr. Igor HrádekMgr. Igor Hrádek
Manažer nákupu

Volvo Trucks Brno

MOSSu už jsme dodali více než 100 tahačů Volvo, které také pravidelně servisujeme.

Organizace nákupů i servisních prohlídek je vždy bezproblémová, dokážeme se na všem velice rychle domluvit ke spokojenosti obou stran.

Zbyněk KrejčířZbyněk Krejčíř
obchodní zástupce

ESKO Brno

MOSS je naším spolehlivým partnerem jak v otázce včasného doručení, zacházení s technologicky citlivým zbožím, tak i ve schopnosti zareagovat na naše urgentní požadavky.

Esko je světovým dodavatelem integrovaných řešení pro obalový průmysl, sign and display, komerční tisk a vydavatelství. Z hlediska technické náročnosti instalace řezacích stolů, které jsou specializací brněnské pobočky Esko, plánujeme dodávky našim evropským zákazníkům s přesností na hodiny.

Petr StanikPetr Stanik
manažer logistiky

KASPER KOVO, Trutnov

Kolem 80 % našich výrobků z plechu, oceli a hliníku směřuje do zahraničí, proto pro export potřebujeme spolehlivého dopravce.

Kamiony trutnovské pobočky MOSS logistics směřují s našimi komponenty z výroby i s kompletními stroji zejména do Švédska, Německa či Itálie.

Vladimír ZálišVladimír Záliš
vedoucí prodeje

OTIS Břeclav

S MOSS logistics nás pojí dlouholetá spolupráce a nadstandardní vztahy. Víme, že se na služby tohoto dopravce můžeme spolehnout.

Jako největší výrobce eskalátorů na světě potřebujeme mít jistotu, že naše výrobky dorazí na místo nepoškozené a včas. Prvky z výroby ihned nakládáme jeřábem na kamiony MOSSu, a ty je přepravují po celé Evropě, nejčastěji do Francie. Na místě vykládky zpravidla již čekají montážní týmy, které eskalátory ihned v budovách, nákupních centrech nebo kinech montují.

Radek KadlecRadek Kadlec
generální ředitel

Aspire Sports

Kapacita mossáckého skladu je dostačující, komunikace s naším zákaznickým servisem výborná, chceme-li zboží přesunout, pracovníci skladu je balí a expedují obratem.

Sportovní obuv New Balance a Merrell jsme začali skladovat v MOSS logistics Hustopeče v létě 2016. Po celou dobu naší spolupráce nám MOSS vychází maximálně vstříc ve všech našich požadavcích – kapacita skladu je dostačující, komunikace s naším zákaznickým servisem výborná, chceme-li zboží přesunout, pracovníci skladu je balí a expedují obratem.

Igor DoležalIgor Doležal
výkonný ředitel

BEKO Česká republika

MOSS logistics je naším logistickým partnerem od roku 2009.

Za dobu naší spolupráce neustále roste objem skladovaného zboží a inventurní výsledky jsou velmi dobré. MOSS také vlastními vozidly zajišťuje rozvoz elektro zboží a spotřebičů BEKO na prodejny v ČR.

Lenka BuršíkováLenka Buršíková
manažerka logistiky

NKT

Naše dřevěné cívky jsou těžké - vyžadují zvláštní zabezpečení, včetně uchycení do podlahy návěsu. V MOSSu jsme se vždy bez problémů domluvili a vše funguje.

Jsme globální výrobci kabelových systémů pro energetiku a náš výrobní závod ve Velkém Meziříčí spolupracuje s jihlavskou pobočkou MOSSu. V této dopravní firmě jsme našli spolehlivého partnera pro přepravu našich výrobků zejména do Francie a Německa – mossácké kamiony k nám zajíždějí stále častěji.

Frederic LouisFrederic Louis
Manažer dopravy
PředchozíDalší
 
 

Zařídíme vše
(nejen) z bodu A do bodu B

Naše práce nekončí převezením vašeho zboží. Postaráme se o skladování, evidenci zásob, distribuci do prodejen i potřebné formality na cestách.

Poj(e)ďte do toho s námi