C+E pro
skladníky

 
Řidičáky pro skladníky

 

Dlouhodobě jsme řešili nedostatek skladníků / řidičů, kteří by najížděli s nákladními auty na rampy našeho skladu, případně přejížděli s vozidly i mezi terminály. Na každé směně na terminálu 1 jsme měli pouze jednoho s platným řidičským oprávněním a potřebovali jsme tento stav doplnit kvůli případnému zástupu.

V praxi to funguje tak, že řidiči rozvážející spotřebiče přijedou, zaparkují auto a naši skladníci s ním odpoledne najedou na rampu, naloží vozidlo a zase ho zaparkují. Řidič si pak ráno vyzvedne plně naložené vozidlo i s průvodní dokumentací a vyráží na rozvoz.

Proto jsme se rozhodli zafinancovat řidičské oprávnění skupiny C+E a profesní školení pěti zaměstnancům skladu. Jednalo se o Libora Petrlu, Kubu Stehlíka, Ríšu Šaňáka, Kubu Zajíce a Davida Zatloukala (tomu chybělo jen profesní školení).

Máme tak lepší „manévrovací pozici“ – skladníci mohou s auty najíždět na rampu, případně je využít pro přesun aut mezi terminály nebo kratší převozy kolem Hustopečí (příkladem je Intersat Blučina nebo urgentní závoz elektra do okruhu 50 km).