Vánoční svátky
v MOSSu

 
Vánoce na MOSSu

Vánoční svátky na MOSSu milujeme. Vnímáme je samozřejmě jako rodinnou pohodu, setkávání, obdarovávání a bilancování na sklonku končícího roku. S tím vším se pojí i aktivity, které každoročně chystáme pro zaměstnance, aby si i v předvánočním stresu a mezi inventurami užili trochu zábavy.

ZÁBAVA

Po třech letech jsme opět mohli uspořádat vánoční večírek. Naším útočištěm byla starovická sokolovna, stoly se prohýbaly pod jídlem, pivo teklo proudem. Plzeň a Radegast jsme čepovali do výročních mossáckých půllitrů, které jsme pro tuto příležitost nechali vyrobit. A každý zaměstnanec si z večírku mohl ten svůj odnést jako památku na rok 2022. Hrála nám skupina Stone, před hospodou ve stanu byla k mání zabijačka a svařák, ve sklepě jsme degustovali vína od tří jihomoravských vinařství. Ve fotokoutku jsme se taky pěkně vyřádili 🙂 Přišlo přes 200 lidí, což je super číslo, díky za to!

 

DÁRKY

Letos jsme vánoční pozornost od firmy pro zaměstnance nachystali ve spolupráci s hustopečskou Mandlárnou a výrobcem ponožek Ferdinand. Mandlárna nám dodala naprosto luxusní mandlový svařák a u Ferdinanda nám pro MOSSáky vyrobili stylové ponožky. Jsme rádi, že jsme se i letos dohodli s lokální firmou, protože se snažíme místní výrobce s kvalitními produkty podporovat. První ohlasy jsou úžasné, svařák lidem moc chutná a ponožky hodnotí jako kvalitní a pohodlné.

 

ZÁKAZNÍCI

Vážíme si i našich zákazníků, ke kterým naši zaměstnanci před Vánocemi vyrážejí popřát hezké svátky. Kde je to možné, obchodní partnery navštívíme, protože náš byznys dlouhodobě stavíme na dobrých vztazích. Kde to nepůjde, drobný dar doručí naši řidiči nebo pošta. Děkujeme za oboustrannou spolupráci v končícím roce 2022 a těšíme se na další i v tom roce příštím.

A v neposlední řadě děkujeme také Anitě Svobodové (Kvítí od Anity),  která nám na recepci obou hustopečských terminálů vytvořila nádherné adventní věnce. Všem přejeme nezapomenutelné svátky a do nového roku zdraví, pohodu a spokojenost. 💗