Logo Moss Logistics

Novinky


MOSS a agentura Better získaly cenu za JezdivMOssu.cz MOSS a agentura Better získaly cenu za JezdivMOssu.cz

MOSS logistics společně s marketingovou agenturou Better získaly 2. místo v soutěži Internet Effectiveness Awards 2018 v kategorii Cestovní ruch a dopravní služby. Soutěžili jsme s projektem www.JezdivMOSSu.cz - jedná se o náborovou kampaň řidičů pomocí malého webu, tzv. microsite.  

Nový skladovací areál MOSSu v Hustopečích Nový skladovací areál MOSSu v Hustopečích

Největší projekt letošního roku je bezpochyby nový skladovací areál v těsné blízkosti současného sídla MOSSu (ve směru na Starovičky). Nyní se zatím odehrává zejména na papírech a úřadech: pozemek je majetkem MOSSU, získali jsme pravomocné územní rozhodnutí a usilujeme o získání stavebního povolení.

Postoj MOSS logistics k zákazu kamionů v Praze

Hustopeče 6. února 2018 – Zákaz vjezdu pro kamiony, který dnes odsouhlasil pražský magistrát, by se významně dotkl například všech kamionů, které směřují z D1 na dálnici D8, na Hradec Králové nebo Mladou Boleslav.

 

MOSS logistics v Dobrém ránu České televize MOSS logistics v Dobrém ránu České televize

Řidič MOSSu Radomír Jakš, tým dispečerů (hlavně Michal Polášek) a generální ředitel MOSSu Petr Šťastný se zapojili do natáčení reportáže na téma Jeden den s kamioňákem. Vysílala se v úterý 30. 1. 2018 v Dobrém ránu z Brna na České televizi. Reportáž ZDE

MOSS logistics otevírá v Hranicích čtvrtou pobočku

Hranice 29. prosinec 2016 – Dopravně-logistická společnost MOSS logistics z jihomoravských Hustopečí v lednu otevírá novou pobočku v Hranicích na Přerovsku. Specializovat se bude na přepravy do západní Evropy a zpět. Po zahájení provozu bude z Hranic pravidelně vyjíždět deset kamionů.

Pro nábor řidičů nákladních vozidel si MOSS logistics vybral Better marketing

Hustopeče 2. prosinec 2016 – Agentura Better marketing pomůže dopravně logistické společnosti MOSS logistics získat nové řidiče nákladních aut.

Komunikaci v MOSS logistics bude mít na starosti Ondrůjová

Hustopeče 1. září 2016 – Do nově vytvořené funkce specialistky komunikace jihomoravské společnosti MOSS logistics dnes nastoupila Eva Ondrůjová.

Naši firmu navštívil bývalý prezident ČR pan Václav Klaus Naši firmu navštívil bývalý prezident ČR pan Václav Klaus

 

 

 

Osobnost nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje Osobnost nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje

 

 

Nové skladovací kapacity v Hustopečích

V květnu 2015 jsme otevřeli dvě nové skladovací haly v Hustopečích, naše celková kapacita hustopečského areálu se tak zvedla na 21.000 palet.

RSS RSS

Další stránky: 1 2

poptavka.png, 4,4kB

Pracovní příležitost

Stojíme o svědomité a nadšené zájemce o práci v různých oblastech, kteří se orientují v dopravě a logistice.

kariera@mosslogistics.cz